Para zakochanych w parku słońce światło wiosna sesja walentynkowa zakochani przytuleni uśmiechnięci w objęciach fotograf ślubny sesja zakochanych sesja narzeczeńska plener ślubny sesja ślubna fotograf na ślub Wrocław

Wrocław – Sesja zakochanych Sary i Diego

Wiosenna sesja zdjęciowa w plenerze

Kochani zakochani! Sezon zdjęciowy 2019 uważamy oficjalnie za otwarty! 😉 Zima panowała dość długo, jednak już w lutym zdarzały się ciepłe dni, zwiastujące nadejście wiosny. To właśnie wtedy udało nam się wyskoczyć w pierwszy tegoroczny plener.
Para zakochanych w parku między drzewami słońce światło wiosna sesja walentynkowa zakochani przytuleni w objęciach fotograf ślubny sesja zakochanych sesja narzeczeńska plener ślubny sesja ślubna fotograf na ślub Wrocław

Sesja w parku we Wrocławiu

Sara i Diego, para zakochanych, z którą umówiliśmy się na zdjęcia, to laureaci naszego walentynkowego konkursu, w którym do wygrania była sesja fotograficzna. Wspólnie postanowiliśmy, że w poszukiwaniu dobrych ujęć i odrobiny koloru wybierzemy się do parku w pobliżu Hali Stulecia.
Przyroda co prawda jeszcze smacznie spała, jednak ciepłe promienie słońca zdecydowanie ożywiały otoczenie. To właśnie im, oraz równie ciepłym uśmiechom naszej pary, zawdzięczamy tak udane efekty tej współpracy.

Walentynkowa sesja zdjęciowa dla dwojga

Jeśli podobają Wam się efekty naszej współpracy z Sarą i Diego, a szukacie prezentu z okazji święta zakochanych lub innego ważnego dnia dla swojej drugiej połowy, pomyślcie o sesji zakochanych. Wspólne zdjęcia są wspaniałą pamiątką, którą będziecie się cieszyć przez lata. Sama sesja może być natomiast świetną przygodą i ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Para zakochanych w parku słońce światło wiosna sesja walentynkowa zakochani przytuleni uśmiechnięci w objęciach fotograf ślubny sesja zakochanych sesja narzeczeńska plener ślubny sesja ślubna fotograf na ślub Wrocław

Sesja narzeczeńska, plener ślubny Wrocław, fotograf ślubny Wrocław

Aby wziąć udział w takiej sesji, nie musicie oczywiście wyczekiwać nadejścia ważnych dat w kalendarzu! 😉 Gorąco zachęcamy Was do regularnego uwieczniania różnych etapów wspólnego życia. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na sesję zakochanych, narzeczeńską czy ślubną, fotografowanie Waszego uczucia będzie dla nas przyjemnością.
Poza sesjami zdjęciowymi wykonujemy również reportaże ślubne na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia naszego portfolio i zapoznania się z ofertą. W celu rezerwacji terminu uroczystości oraz nawiązania kontaktu serdecznie prosimy o wypełnienie formularza w zakładce Kontakt.

New Story Photography

Ewelina i Zbyszek

Leave A Comment