Sesja zdjęciowa narzeczeńska Soni i Bartka pole pszenicy wieś niebo Bierzgłowo zakochani

Bierzgłowo pod Toruniem – Sesja narzeczeńska Soni i Bartka

Sesja zdjęciowa na wsi przy drewnianym wiatraku

Nasze fotograficzne spotkanie z Sonią i Bartkiem, uroczą parą narzeczonych z Torunia, odbyło się w pewne piękne, lipcowe popołudnie. Pogoda była tego dnia wyjątkowo udana; upał akurat wziął sobie wolne, a słońce skryło się za chmurami, dzięki czemu nie musieliśmy się martwić o dobre światło.
Umawiając się na sesję zdjęciową nie myśleliśmy o żadnym konkretnym miejscu, ponieważ nie znaliśmy (jeszcze 😉 ) zbyt dobrze tamtejszych terenów. Postanowiliśmy więc omówić tę kwestię wspólnie z Sonią i Bartkiem, już w dniu naszych zdjęć. Okazało się to dobrym posunięciem, ponieważ Bartkowi praktycznie od razu wpadło do głowy Bierzgłowo – urokliwa wieś położona kilkanaście kilometrów od miasta z górującym nad nią pięknym, drewnianym wiatrakiem.
Dojazd z centrum Torunia do tego celu okazał się nieco dłuższy i bardziej skomplikowany, niż nam się z początku wydawało, jednak mimo zamkniętej drogi udało nam się zgodnie z planem i w dobrych humorach dotrzeć na miejsce.
Już po kilku minutach pobytu w Bierzgłowie wiedzieliśmy, że wybór tej lokalizacji na tło naszej sesji był strzałem w dziesiątkę; okolica była cicha i spokojna, a wokół rozciągał się piękny krajobraz. Poza nami żywej duszy na horyzoncie. Jednym słowem, idealne warunki na pierwszą w życiu sesję zdjęciową!
Sesja zdjęciowa narzeczeńska Soni i Bartka pole wieś niebo Bierzgłowo bliski portret kobiety czarno-białe nostalgia
Swoją drogą, gdyby nam tego nie powiedzieli, nigdy nie przypuszczalibyśmy, że był to pierwszy raz Soni i Bartka przed obiektywem. Podczas sesji spisali się rewelacyjnie, lekki stres maskując szczerym i rozbrajającym uśmiechem, bez którego efekty tej współpracy z pewnością nie prezentowałyby się tak dobrze.
Drugoplanowy bohater tej sesji, stary wiatrak, okazał się być nie tylko wspaniałym tłem do naszych fotografii, ale również ciekawą atrakcją. Dziś pięknie odrestaurowany, wedle tablicy informacyjnej liczy sobie ponad 150 lat! Wyobrażacie sobie, ile zakochanych par musiał już widzieć? 😉
Mamy nadzieję, że na fotografiach, jakie poczyniliśmy w tym urokliwym miejscu, udało się uchwycić nam tamtejszy sielankowy klimat. A Wy, co sądzicie?

Interesuje Was sesja zdjęciowa zakochanych w Toruniu lub okolicach?

Jeśli podobają Wam się zdjęcia Soni i Bartka i chcielibyście sprawić sobie podobną pamiątkę z okazji (lub bez okazji! 😉 ) rocznicy związku, zaręczyn czy zaślubin, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Realizujemy także reportaże ślubne na terenie całej Polski.

Zachęcamy również do obejrzenia pozostałych prac w naszym portfolio.

New Story Photography

Ewelina i Zbyszek


Leave A Comment