Galeria zdjęć

Sesja zdjęciowa pary – narzeczeńska, ślubna lub zakochanych jest piękną pamiątką z pewnego etapu w Waszym życiu. Można ją wykonać w związku z ważnym dla Was wydarzeniem lub tak zwyczajnie, bez okazji. Niezależnie od tego, czy potraktujecie ją jako obowiązkowy element Waszego rodzinnego albumu, czy też jako przygodę i próbę swoich sił przed obiektywem, jej efekty będą Wam towarzyszyć przez długie lata.
Sesja zdjęciowa z New Story Photography to nie tylko fotografie, ale również kompleksowe przygotowania do zdjęć w formie profesjonalnego wizażu i stylizacji włosów. Służymy także pomocą w kwestii doboru garderoby i zachowaniu się przed obiektywem. Lokalizację wybieramy wspólnie, biorąc pod uwagę rodzaj sesji, Wasze charaktery i oczekiwania. Wykonane kadry poddajemy starannej selekcji i obróbce w profesjonalnych programach graficznych. Dodatkowo zapewniamy miłą atmosferę i mnóstwo dobrej zabawy, której wspomnienie pozostanie z Wami równie długo, jak jej rezultaty.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś, co zatrzyma go na dłużej.