Para zakochanych mężczyzna i kobieta przytuleni na pomoście nad wodą Ostróda Mazury jezioro niebo odbicie w wodzie krajobraz zakochani uśmiechnięci zakochana para nad wodą

Ostróda – Sesja zakochanych Agnieszka i Mateusz

Sesja zdjęciowa na Mazurach nad jeziorem

Do Ostródy zawitaliśmy jesienią, aby na własne oczy zobaczyć piękno Mazur o najbardziej kolorowej porze roku. Nie zawiedliśmy się; widoki zapierały dech w piersiach, barwy przyrody zachwycały, a pogoda rozpieszczała.
Sesja zdjęciowa w takich okolicznościach nie mogła się nie udać!
Było dla nas oczywiste, że będąc w Krainie Tysiąca Jezior musimy uchwycić na fotografiach cechy charakterystyczne tutejszego krajobrazu. Wraz z Agnieszką i Mateuszem, parą zakochanych z Ostródy, ustaliliśmy zatem, że wykonamy zdjęcia nad wodą.
Naszym dodatkowym wymogiem co do miejsca sesji był dostęp do drewnianego pomostu, co finalnie nieco wydłużyło poszukiwania odpowiedniej lokalizacji. W końcu jednak udało nam się znaleźć to, co sobie wymarzyliśmy, zaledwie kilka kilometrów od miasta.
Para zakochanych mężczyzna i kobieta przytuleni na pomoście nad wodą Ostróda Mazury jezioro niebo odbicie w wodzie krajobraz zakochani uśmiechnięci zakochana para nad wodą
Drewniany pomost spodobał nam się tak bardzo, że niespodziewanie stał się głównym tłem sesji zdjęciowej. Piękne światło i czyste niebo odbijające się w spokojnej wodzie stworzyły iście bajkowy klimat. Momentami Agnieszka i Mateusz sprawiali wrażenie, jakby unosili się pośród chmur.
Nie dajcie się jednak zwieść naszym kadrom; chodzenie, robienie zdjęć i pozowanie na tej kładce nie było prostym i relaksującym zadaniem. W rzeczywistości pomost, choć ogółem wytrzymały i stabilny, w niektórych miejscach wzbudzał nasze wątpliwości. Z tego powodu każde miejsce, w którym się rozłożyliśmy, sprawdzaliśmy po kilka razy, a na kolejne segmenty wchodziliśmy bardzo ostrożnie.
Agnieszka i Mateusz okazali się być nie tylko uroczym i dobrze współpracującym ze sobą duetem. Dzięki temu udało nam się w krótkim czasie zrealizować wszystko to, co zaplanowaliśmy.
Czarno-białe zdjęcie Para zakochanych mężczyzna i kobieta Ostróda Mazury jezioro łódka krajobraz jesień słońce liście zakochani uśmiechnięci przytuleni zakochana para nad wodą

Sesja ślubna, plener ślubny na Mazurach

Mamy wielką nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze niejedną okazję pracować w tym zachwycającym regonie Polski. Jeśli jesteście z województwa warmińsko-mazurskiego, planujecie tam ślub lub chcielibyście wziąć udział w podobnej sesji, jak Agnieszka i Mateusz, koniecznie do nas napiszcie. Z chęcią odwiedzimy Wasze okolice.
Para zakochanych mężczyzna i kobieta przytuleni Ostróda Mazury jezioro łódka krajobraz jesień słońce liście zakochani pocałunek nad wodą

New Story Photography

Ewelina i Zbyszek

Leave A Comment