Kilka słów o nas

Zakochani na szczycie góry sesja w Tatrach para zakochanych przytuleni w objęciach sesja na skałach Nosal sesja zdjęciowa w górach sesja w Zakopanem zachód słońca w górach sesja ślubna Zakopane

Witajcie na naszej stronie! Dziękujemy, że poświęcacie nam swój czas. Cieszymy się, że tu trafiliście i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jak najdłużej.

Nazywamy się Ewelina i Zbyszek, a to, co widzicie na tej stronie, to efekt naszych wspólnych działań.

Jesteśmy parą pasjonatów fotografii, fascynują nas podróże i uwielbiamy poznawać nowych, ciekawych ludzi. Pewnego razu postanowiliśmy połączyć te elementy w całość i tak powstało New Story Photography.

Przemierzamy całą Polskę kamperem i docieramy w najpiękniejsze miejsca w kraju, aby uwiecznić to, co najpiękniejsze w ludziach – miłość! To nasza praca, ale również hobby i styl życia. Lepszego nie moglibyśmy sobie wymarzyć!

Szczególnie upodobaliśmy sobie fotografię ślubną oraz sesje zdjęciowe zakochanych. Łapanie w kadrze wszystkich wyjątkowych momentów, wzruszających chwil, Waszych emocji i uśmiechów daje nam olbrzymią radość i satysfakcję.

 

W pracy jesteśmy uzupełniającym się nawzajem, zgranym duetem. Podczas uroczystości fotografujemy obydwoje, aby uchwycić jak najwięcej z różnych perspektyw. W trakcie sesji zdjęciowej dzielimy się obowiązkami – Ewelina zajmuje się przygotowaniami, czyli wizażem i stylizacją włosów oraz asystuje Zbyszkowi, który fotografuje.

Staramy się, aby nasze prace wyróżniały się na tle innych.  Podziwiamy piękno przyrody i uwielbiamy żywe barwy, dlatego zawsze przemycamy je do naszych kadrów. Doceniamy rolę detali na zdjęciach, poświęcamy im więc dużo uwagi i dbamy o dobrą kompozycję.

Przede wszystkim jednak cenimy szczere uśmiechy i radosne spojrzenia oraz pełne uczuć drobne gesty. Te trzy elementy grają zawsze główną rolę na naszych ujęciach.

Zachęcamy Was do obejrzenia naszego portfolio. Jeśli znajdziecie tam coś, czego poszukujecie w fotografii; może inspirację, może podobny zmysł estetyczny, a może cząstkę siebie – serdecznie zapraszamy Was do kontaktu.

Z przyjemnością wysłuchamy Waszej historii oraz porozmawiamy o ewentualnej współpracy.

 

 

Pozdrawiamy serdecznie,

 

Ewelina i Zbyszek